Proč MegaZona?

Už se vám stalo, že při hledání recenze k vámi vybranému produktu vám vyhledávač nabídl nespočet odkazů, které bohužel neměli s recenzí až tak moc společného? Pokud ano, tak přesně pro vás je připraven nákupní průvodce MegaZona s přehledným seznamem českých i zahraničních recenzí z řad odborných magazínů pro vybrané zboží. MegaZona není jen pouhým agregátorem recenzí, ale na jednom místě nabízí pro vybrané produkty všechny důležité informace, které můžete před nákupem potřebovat (parametry, hodnocení, porovnání...). Navíc u každého výrobku najdete odkaz na ověřený e-shop s rychlým dodáním zboží nebo oblíbený porovnávač nejnižších cen v českých e-shopech.

Jak funguje hodnocení?

Nákupní průvodce MegaZona

Procentuální hodnocení každého výrobku vychází jako průměrné skóre z uveřejněných recenzí. Nezapomeňte, že sebelepší recenze nemusí zohledňovat všechny vaše potřeby a proto celkové hodnocení berte pouze jako orientační hodnotu.

Máte zájem o spolupráci?

V případě vašeho zájmu o podrobné informace k projektu nákupního průvodce MegaZona nebo pro navázání bližší spolupráce z důvodů zobrazení inzerce nebo reklamy, můžete psát své dotazy na e-mail: info@megazona.cz

Kdo stojí za webem?

Marcel Kurucz
Komenského 3006, 470 01 Česká Lípa
IČ: 75287307, neplátce DPH


Nákupní průvodce MegaZona

  • jednoduše najdete důležité informace na jednom místě
  • hodnocení s plusy a mínusy, vzájemné srovnání i recenze
  • odkazy na ověřené e-shopy i srovnávače nejnižších cen

MegaZona   O webu   Blog

Copyright 2014 - 2016 MegaZona.cz